עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

כיצד לרכוש תכשיטים למטרת השקעה

24/10/2017 11:34
עדנה
תכשיטים, תכשיטי כסף, תכשיטי זהב
כסף לא חייב להיות בשטרות

אנשים רבים מנסים לצבור לעצמם כל מיני השקעות כדי שיהוו כסף עתידי. חלק מההשקעות יכולות להיות מסוכנות מאוד וכך גם הרווח שלהן יהיה אדיר לעומת השקעות יחסית סולידיות שרק עולות בצורה איטית עם השנים. אמנם רוב הכסף היום הוא אלקטרוני ובכלל לא קיים אך אם יש דרך בה אתם תקבלו את ההון שלכם בדרך שהיא קטנה הרבה יותר מערימה של שטרות תוכלו לרכוש תכשיטים להשקעה. תכשיט קטן יכול להיות שווה הרבה מאוד כסף וכך נוח יותר לשמור על הערך של הכסף שרק יעלה ויעלה עם הזמן. אוצרות טבע כאלו כמו יהלום או אבן ספיר יהיו נדירים יותר עם הזמן ויכולים להוות השקעה סולידית לא רעה בכלל.

רכישת תכשיטים

• כדי לרכוש תכשיטים למטרות השקעה יש כמה אפשרויות כאשר האפשרות המוכרת ביותר היא האפשרות להגיע לסוחר תכשיטים. סוחרי תכשיטים נמצאים בחנויות רבות ברחבי הארץ ולא בעיה להשיג אחד כזה כאשר בכל עיר יש לפחות אחד. סוחרי התכשיטים ישמחו לקבל מכם תשלום שבדרך כלל נעשה במזומן כדי להעניק לכם תכשיט לפי מה שתבחרו. חשוב מאוד לוודא שהסוחר הוא אמין והשווי של האבן הולם והעמלה לא גבוהה משבעה אחוזים כיוון שזוהי העמלה המקסימלית המקובלת בתחום. אל תשכחו שמדובר בכסף רב שלא תרצו לאבד ולכן חשוב לבצע בדיקות אמינות מרביות. 

• אם אתם לא רוצים לקנות תכשיטים מסוחר מסוים יש אפשרות גם לקנות מבנקים. ישנם בנקים רבים שמספקים תכשיטים או מטבעות זהב כך שהכסף שלכם יקבל צורה קצת אחרת שיכולה לעלות בצורה איטית עם השנים אך היא נוחה יותר לאחסון בתוך כספת מאשר שטרות שגם יכולים להתבלות. יש מגוון רחב של מטבעות זהב ואם אתם רוצים להשקיע בצורה כזו עליכם למצוא בנקים בחו"ל כמו למשל בשוויץ, כיוון שבנקים בישראל אינם מספקים את השירות הזה.

קניית זהב באמצעות קרנות זהב

מי שרוצה לרכוש תכשיטים להשקעה ממש כאילו הייתה זו קרן מסוימת יכול לעשות זאת בקלות. ישנן קרנות סגורות שמחזיקות בזהב רב ובעוד אבנים יקרות וניתן לקנות נקודות בתוך הקרן הזו וכך למעשה יש לכם חלק בהון בלי שאתם צריכים לאפסן אותו או לשמור עליו.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: